Üsküdar Ev Taşıma

TAŞINMA; Evinizi değiştirimek zorunda kaldığınız veya sahibi olduğunuz yeni evinize taşınırken sırası ile işlemler başlar öncelik emlakçı yeni evinizin ilk adımlarında yardımcı olmaktadır. Diğer işlemler sırasıyla doğal gaz,elektirik ve su abonelikleri güncellenerek yeni adresinizde açılış yapılır. Şimdi konumuza geliyoruz Üsküdar evden eve nakliyat uygulanması için birden çok nakliye firmasın dan fiyat alınması gerekmektedir. Fiyat almanın yanında hizmetinin kalitesi,kullanılan malzeme (battaniye,eski gazete,ihracatta kullanılan karton variller) artık bu tarz malzeme kullanılmamalı (çift kat kartonlu havalı baloncuk,sıfır koli 40*60,yağlı beyaz kağıt) mutlaka taşınma sonrası genel bir temizlik yapılmakta ama gözle görülmeyen mikroplar bunların her bir göz ardı edilmeden değerlendirilmeli.ucuzpakt

EKSPERTİZ yada ütün bunların gerçekleşmesini sağlayan ekspertiz elemanımız eşyanızı görerek kullanılan ürünlerin örneğini göstermekte karşılıklı anlaşma sonrası sözleşme düzenlemekte anlaşma yazıya dökülmektedir.

ÜSKÜDAR DAR YAPILARI Bina merdiven aralığı üsküdar’ın dar ve küçük yapılarında bazen vinç yardımı ile cam çerçevesi sökülerek salon veya odalara alınabilir, elektirik,su ve doğal gaz aboneliklerinizi yaptırdınız artık taşınma sırası.

TAŞINMA GÜNÜ Gün içerisinde bir çok ekip evden eve nakliyat farklı işlemler uygulayarak çalışma ve dekorasyon yapılabilir eşya taşıma günü farklı bir firma ile aynı güne getirmeyiz evden eve nakliyat üsküdar eşya yoğunluğundan başka işlem yapılmaması önerilmektedir.

Social tagging: > > >

Comments are closed.