Archives for Kasım 2013

Evden Eve Paketleme

Resim galerimize hoş geldiniz evden eve paketlemek ile asıl sigorta demektir ambalaj malzemesinin önemi tartışılmazdır.
evden eve nakliye evdeneve nakliyatci
tasimacilik istanbul nakliyat üsküdar Organik paketleme ürünleri günümüzün paketleme malzemelerinden köşe köpük,çift kat havalı naylon,çelik koli ve diğer malzemeler paketleme esnasında mobilyada ki vidalar sökülerek paketleme sonrası çizilme giderici önlem olarak paketleme sargısı uygulanır. İstanbul evden eve nakliyat ve şehirler arası talep edilen üsküdar evden eve nakliyat, üsküdar ofis taşıma son derece profesyonel hizmet sunmaktayız.

İletisim

istanbul üsküdar evden eve nakliyat iletişim

istanbul üsküdar evden eve nakliyat iletişim


Üsküdar Nakliye Firması Şube:

Üsküdar Merkez Mahallesi No:92/A Üsküdar/İstanbul
Web : https://www.evdenevenakliyatuskudar.com
E-Posta : info@evdenevenakliyatuskudar.com

Nakliye Fiyatlari

Maliyetli ve zahmetli bir hizmet olan evden eve ucuz fiyatlar eşyalarınızın zarar görmesi kaçınılmak olmaktadır. Bir eleman 120 TL yevmiye alırken 1+1 eşya 4 eleman ister, temel malzeme hariç (koli,bant,ip) 80 TL mazot,kira,vergi,sigorta, masrafları varken eşyalarınızın sorumluluğunu almak ve idarecilik zordur.

Şimdi birlikte hesap yapalım; Eleman: 4*120 =480 TL, Malzeme: 80 TL, Mazot: 50 TL, 1+1 ev için 610 TL

DAHA VERGİ VE KİRALAR DAHİL DEĞİLDİR BU KADAR MALİYET VARKEN UCUZA NASIL MALİYET EDİLİR. Yetersiz eleman, ikinci el koli, ambalaj malzemesi yetersizdir.

İstanbul parça eşya taşıma konusunda uygulanan işlemler aynı (paketleme, de-montaj ve montaj) personel sayısı minimum seviyeye iner, isterseniz sadece kamyonet kiralama talep edebilirsiniz. Uygun koşullarda sorunsuz hizmet alabilirsiniz.